LAJMI I FUNDIT:

Noel Le Graet

13 Artikuj

Pas akuzave për ngacmim seksual, Le Graet jep dorëheqjen si president i Federatës Franceze të Futbollit

Pas akuzave për ngacmim seksual, Le Graet jep dorëheqjen si president i Federatës Franceze të Futbollit

Përfaqësueset
Fillojnë hetimet ndaj Le Graet për ngacmime seksuale dhe bullizëm

Fillojnë hetimet ndaj Le Graet për ngacmime seksuale dhe bullizëm

Ligue 1
Noel Le Graet, presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, është pezulluar nga detyra

Noel Le Graet, presidenti i Federatës Franceze të Futbollit, është pezulluar nga detyra

Ligue 1
Bëri deklarata fyese ndaj Zidanes – edhe Real Madridi i reagon presidentit të federatës franceze

Bëri deklarata fyese ndaj Zidanes – edhe Real Madridi i reagon presidentit të federatës franceze

La Liga
Presidenti i federatës së Francës me deklaratë fyese për Zidanen – vjen reagimi i ashpër nga Mbappe

Presidenti i federatës së Francës me deklaratë fyese për Zidanen – vjen reagimi i ashpër nga Mbappe

Përfaqësueset
Presidenti i futbollit francez e lidh Zidanen me kalimin te PSG

Presidenti i futbollit francez e lidh Zidanen me kalimin te PSG

Ligue 1
Franca thotë se Rusia duhet të përjashtohet nga Kupa e Botës

Franca thotë se Rusia duhet të përjashtohet nga Kupa e Botës

Përfaqësueset
Deschamps largohet nga Franca menjëherë pas Kupës së Botës

Deschamps largohet nga Franca menjëherë pas Kupës së Botës

Përfaqësueset
Benzema i reagon kryetarit të federatës franceze të futbollit, i kërkon ta lejojë ndërrimin e kombëtares

Benzema i reagon kryetarit të federatës franceze të futbollit, i kërkon ta lejojë ndërrimin e kombëtares

Përfaqësueset
Vlera që lojtarët dhe Federata e Francës ka fituar nga triumfi në Botëror, jo keq edhe për Kroacinë

Vlera që lojtarët dhe Federata e Francës ka fituar nga triumfi në Botëror, jo keq edhe për Kroacinë

Përfaqësueset
Presidenti i FFF-së, Graet: Zidane mund ta drejtojë Juventusin, por jo kombëtaren franceze

Presidenti i FFF-së, Graet: Zidane mund ta drejtojë Juventusin, por jo kombëtaren franceze

Përfaqësueset
Deschamps, trajner i Francës deri në vitin 2020

Deschamps, trajner i Francës deri në vitin 2020

Përfaqësueset
Le Graet president i ri i federatës franceze të futbollit (FFF)

Le Graet president i ri i federatës franceze të futbollit (FFF)

Ligue 1