LAJMI I FUNDIT:
Nemanja Matic

Nemanja Matic

54 Artikuj

Një verë mbresëlënëse për Romën e Jose Mourinhos: Skuadër e përforcuar dukshëm, por klubi paguan paga më të ulëta

Një verë mbresëlënëse për Romën e Jose Mourinhos: Skuadër e përforcuar dukshëm, por klubi paguan paga më të ulëta

Serie A
Xhaka prioritet i Romës për mesfushën, por në listën e Giallorosëve janë edhe dy mesfushorë të tjerë nga Liga Premier

Xhaka prioritet i Romës për mesfushën, por në listën e Giallorosëve janë edhe dy mesfushorë të tjerë nga Liga Premier

Serie A
Lista e largimeve të lojtarëve si të lirë nga Unitedi do të jetë e “frikshme”

Lista e largimeve të lojtarëve si të lirë nga Unitedi do të jetë e “frikshme”

Premier League
Nga Broja te Soucek dhe McTominay: Formacioni me 11-të lojtarët më të gjatë në Ligën Premier në sezonin 2021/22

Nga Broja te Soucek dhe McTominay: Formacioni me 11-të lojtarët më të gjatë në Ligën Premier në sezonin 2021/22

Premier League
Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Pa Maguiren, ndryshim qëndrimi për Ronaldon dhe taktikat e mundshme të Ten Hag te Unitedi

Premier League
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Bëhet viral momenti komik kur Maguire kërkoi prekje të topit me dorë, pavarësisht se ai u prek nga bashkëlojtari i tij

Bëhet viral momenti komik kur Maguire kërkoi prekje të topit me dorë, pavarësisht se ai u prek nga bashkëlojtari i tij

Premier League
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Premier League
Mesfushori i Unitedit e shtyu në mënyrë të çuditshme Bruno Fernandesin në një incident gjatë ndeshjes ndaj Evertonit

Mesfushori i Unitedit e shtyu në mënyrë të çuditshme Bruno Fernandesin në një incident gjatë ndeshjes ndaj Evertonit

Ndërkombëtare
Cavani, Sancho dhe Telles – Formacioni i mundshëm i Unitedit nëse kompleton tri transferimet e mëdha

Cavani, Sancho dhe Telles – Formacioni i mundshëm i Unitedit nëse kompleton tri transferimet e mëdha

Premier League
Tifozët zgjedhin 10 mesfushorët më të mirë defensiv në botë – Casemiro i pari, Kante i gjashti dhe Busquets i shtati

Tifozët zgjedhin 10 mesfushorët më të mirë defensiv në botë – Casemiro i pari, Kante i gjashti dhe Busquets i shtati

Ndërkombëtare
Pogba me pozitë të re nga Solskjaer, formacioni i mundshëm i Unitedit

Pogba me pozitë të re nga Solskjaer, formacioni i mundshëm i Unitedit

Premier League
Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Premier League
Pas transferimit të Ibrahimovicit, Milani planifikon edhe dy transferime në janar

Pas transferimit të Ibrahimovicit, Milani planifikon edhe dy transferime në janar

Serie A
Mourinho i dorëzon Tottenhamit tre emrat e parë për t’i transferuar në janar  

Mourinho i dorëzon Tottenhamit tre emrat e parë për t’i transferuar në janar  

Premier League
Milani pretendon tre lojtarë me kosto zero në afatin kalimtar veror

Milani pretendon tre lojtarë me kosto zero në afatin kalimtar veror

Serie A
Dy super formacionet me lojtarët që mbesin të lirë në verë

Dy super formacionet me lojtarët që mbesin të lirë në verë

Ndërkombëtare
Juventusi synon transferimin e tre yjeve të Unitedit

Juventusi synon transferimin e tre yjeve të Unitedit

Serie A
Formacioni i mundshëm i Unitedit në rast transferimi të Dybalas dhe Mandzukicit

Formacioni i mundshëm i Unitedit në rast transferimi të Dybalas dhe Mandzukicit

Premier League
Everton 4-0 Man Utd, notat e lojtarëve

Everton 4-0 Man Utd, notat e lojtarëve

Premier League
Manchester United dhe Ole Gunnar Solskjaer mund të buzëqeshin, shtatë lojtarë kthehen nga dëmtimet

Manchester United dhe Ole Gunnar Solskjaer mund të buzëqeshin, shtatë lojtarë kthehen nga dëmtimet

Premier League
Manchester United ka dhjetë lojtarë të dëmtuar të ekipit të parë, merr tre nga të rinjtë për ta plotësuar skuadrën

Manchester United ka dhjetë lojtarë të dëmtuar të ekipit të parë, merr tre nga të rinjtë për ta plotësuar skuadrën

Premier League
Fansat e Manchester United zgjedhin formacionin më të mirë në histori – Schmeichel, Nistelrooy dhe Beckham mungojnë, të tjerët të pritshëm

Fansat e Manchester United zgjedhin formacionin më të mirë në histori – Schmeichel, Nistelrooy dhe Beckham mungojnë, të tjerët të pritshëm

Premier League