LAJMI I FUNDIT:

Giovanni Reyna

10 Artikuj

Trajneri i Amerikës tha se ishte gati ta përjashtonte një futbollist nga Kupa e Botës, zbulohet emri i  yllit amerikan që ka kishte shkaktuar probleme të mëdha

Trajneri i Amerikës tha se ishte gati ta përjashtonte një futbollist nga Kupa e Botës, zbulohet emri i  yllit amerikan që ka kishte shkaktuar probleme të mëdha

Ndërkombëtare
Dortmundi fiton me lehtësi ndaj Bochumit dhe vazhdon ndjekjen e Bayernit

Dortmundi fiton me lehtësi ndaj Bochumit dhe vazhdon ndjekjen e Bayernit

Bundesliga
Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Shtatë legjenda të futbollit që djemtë e tyre po dalin të jenë po ashtu të mrekullueshëm – në listë tani edhe djali i Van Persiet

Futboll
Ylli i ShBA-ve, Giovanni Reyna ‘bën Messin’ duke dribluar pesë lojtarë të Meksikës

Ylli i ShBA-ve, Giovanni Reyna ‘bën Messin’ duke dribluar pesë lojtarë të Meksikës

Ndërkombëtare
Kandidatët ‘Kopa Trophy’, apo lojtari më i mirë i ri – 10 yjet e së ardhmes

Kandidatët ‘Kopa Trophy’, apo lojtari më i mirë i ri – 10 yjet e së ardhmes

Ndërkombëtare
A duhet që Kombëtarja e SHBA-ve në futboll të shihet si kandidat serioz në Katar 2022 kur ka kaq shumë futbollistë të spikatur në Evropë

A duhet që Kombëtarja e SHBA-ve në futboll të shihet si kandidat serioz në Katar 2022 kur ka kaq shumë futbollistë të spikatur në Evropë

Përfaqësueset
Borussia Dortmund mund të shesë deri në tetë lojtarë pas sezonit të dobët, Haaland dhe Sancho kryesojnë listën

Borussia Dortmund mund të shesë deri në tetë lojtarë pas sezonit të dobët, Haaland dhe Sancho kryesojnë listën

Bundesliga
“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

“Yjet që kanë thyer bankën” – 21 futbollistët vlera e të cilëve është rritur më shumë në vitin 2020

Shkumbin Pireva
Reali monitoron talentin amerikan, Gio Reyna

Reali monitoron talentin amerikan, Gio Reyna

La Liga
Nga Messi te Ramos e Aubameyang – Këta janë 32 yjet që mbesin lojtar të lirë në verën e vitit 2021

Nga Messi te Ramos e Aubameyang – Këta janë 32 yjet që mbesin lojtar të lirë në verën e vitit 2021

Ndërkombëtare