LAJMI I FUNDIT:

Fiq

16 Artikuj

Ushqimet që mund t’i hani para gjumit dhe të mos pendoheni

Ushqimet që mund t’i hani para gjumit dhe të mos pendoheni

Ushqim i shëndetshëm
Për një shëndet të mirë nuk keni nevojë për fiq të freskët! Këtë preparat ‘mrekullueshëm’ do ta bëni me fiq të thatë!

Për një shëndet të mirë nuk keni nevojë për fiq të freskët! Këtë preparat ‘mrekullueshëm’ do ta bëni me fiq të thatë!

Ushqim i shëndetshëm
Javën Globale të Ndërmarrësisë, OEAK diskuton për programet mbështetëse ekzistuese për bizneset fillestare

Javën Globale të Ndërmarrësisë, OEAK diskuton për programet mbështetëse ekzistuese për bizneset fillestare

Biznes
A është fiku “fruti i ndaluar” për personat me diabet?

A është fiku “fruti i ndaluar” për personat me diabet?

Të njohim produktet
Disa burime të pazakonta të kalciumit

Disa burime të pazakonta të kalciumit

Shëndetësi Lajme
Ilaç natyral i vërtetuar se funksionon: Largoni yndyrën në gjak me ndihmën e vetëm dy përbërësve!

Ilaç natyral i vërtetuar se funksionon: Largoni yndyrën në gjak me ndihmën e vetëm dy përbërësve!

Mjekësi alternative
Pesë ushqime të shëndetshme që ju ndihmojnë largoni kapsllëkun

Pesë ushqime të shëndetshme që ju ndihmojnë largoni kapsllëkun

Shëndetësi Lajme
Tortë me çokollatë dhe fiq

Tortë me çokollatë dhe fiq

Ëmbëlsirë
Al Trade Center fiton çmimin FIDES 2019 për kontribut korporativ

Al Trade Center fiton çmimin FIDES 2019 për kontribut korporativ

Al Trade Center
Tri ushqimet që e luftojnë migrenën

Tri ushqimet që e luftojnë migrenën

Nutricion
Tortë nga fiqtë

Tortë nga fiqtë

Ëmbëlsirë
Jennifer Garner adhuron këtë recetë: Fiq të pjekur me fëstëkë

Jennifer Garner adhuron këtë recetë: Fiq të pjekur me fëstëkë

Kuzhina e huaj
FIQ organizon konferencën “Volunteers in Action”

FIQ organizon konferencën “Volunteers in Action”

Kosovë
FIQ hap konkursin për “Biznes Plane – Të gjelbërta dhe Inovative”

FIQ hap konkursin për “Biznes Plane – Të gjelbërta dhe Inovative”

Biznes
Sot mbahet festivali i fiqit të egër në Bogdanc

Sot mbahet festivali i fiqit të egër në Bogdanc

Emir Hamzai
Shtëpitë e rrëzuara në Hade, pa leje ndërtimi (Foto)

Shtëpitë e rrëzuara në Hade, pa leje ndërtimi (Foto)

Të Tjera