LAJMI I FUNDIT:

Emmanuel Petit

23 Artikuj

Ish-legjenda e Arsenalit këshillon “Topçinjtë” që të qëndrojnë larg Dembeles

Ish-legjenda e Arsenalit këshillon “Topçinjtë” që të qëndrojnë larg Dembeles

Premier League
Si ia pagoi Tottenhami taksin Emmanuel Petit për t’u transferuar te Arsenali

Si ia pagoi Tottenhami taksin Emmanuel Petit për t’u transferuar te Arsenali

Premier League
Petit: Neymari do të shkëlqente te Man Utd dhe Arsenal

Petit: Neymari do të shkëlqente te Man Utd dhe Arsenal

Premier League
Del në pah arsyeja se përse Zidane do ta refuzonte menjëherë Chelsean

Del në pah arsyeja se përse Zidane do ta refuzonte menjëherë Chelsean

Premier League
“Duhet të largohet nga PSG, ata nuk janë një klub futbolli”, legjenda franceze këshillon Messin

“Duhet të largohet nga PSG, ata nuk janë një klub futbolli”, legjenda franceze këshillon Messin

Ligue 1
“Ka rënie dhe është egoist, lojtarët e Man Utd nuk e duan në zhveshtore”, legjenda franceze befason me fjalët për Ronaldon

“Ka rënie dhe është egoist, lojtarët e Man Utd nuk e duan në zhveshtore”, legjenda franceze befason me fjalët për Ronaldon

Premier League
“Ka mësuar gjuhën angleze”, Petit ‘spiunon’ Zidanen dhe shton thashethemet për të ardhmen e trajnerit

“Ka mësuar gjuhën angleze”, Petit ‘spiunon’ Zidanen dhe shton thashethemet për të ardhmen e trajnerit

Ndërkombëtare
Formacioni me 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur edhe për Arsenalin edhe për Chelsean

Formacioni me 11 lojtarët më të mirë që kanë luajtur edhe për Arsenalin edhe për Chelsean

Premier League
“Messi do të dështonte në Ligën Premier pasi nuk është ‘makineri’ si Cristiano Ronaldo” – kështu thotë Emmanuel Petit

“Messi do të dështonte në Ligën Premier pasi nuk është ‘makineri’ si Cristiano Ronaldo” – kështu thotë Emmanuel Petit

Ndërkombëtare
Rival lokal, por jo të urryer – Formacioni më i mirë me lojtarët yje që kanë luajtur për Arsenalin dhe Chelsean

Rival lokal, por jo të urryer – Formacioni më i mirë me lojtarët yje që kanë luajtur për Arsenalin dhe Chelsean

Shkumbin Pireva
Petit: Ancelotti do të ishte perfekt për Arsenalin

Petit: Ancelotti do të ishte perfekt për Arsenalin

Premier League
Neymari nuk e respekton as PSG-në e as tifozët, Petit me kritika për brazilianin

Neymari nuk e respekton as PSG-në e as tifozët, Petit me kritika për brazilianin

Ligue 1
Petit: Xhaka nuk duhet të jetë kapiten i Arsenalit – ajo që bëri, në Angli konsiderohet tradhti

Petit: Xhaka nuk duhet të jetë kapiten i Arsenalit – ajo që bëri, në Angli konsiderohet tradhti

Premier League
Petit: James Rodriguez, zëvendësuesi ideal i Ramseyt

Petit: James Rodriguez, zëvendësuesi ideal i Ramseyt

Premier League
Petit: Ozil ka humbur motivimin dhe dëshirën, por pret vetëm pensionimin

Petit: Ozil ka humbur motivimin dhe dëshirën, por pret vetëm pensionimin

Premier League
Petit: Te Barcelona kishte tri klane, atje më injoruan

Petit: Te Barcelona kishte tri klane, atje më injoruan

La Liga
Petit: Guardiola kishte probleme me holandezët kur luanim te Barcelona

Petit: Guardiola kishte probleme me holandezët kur luanim te Barcelona

La Liga
Petit këshillon Barçën: Rabiot është zëvendësuesi i Iniestas

Petit këshillon Barçën: Rabiot është zëvendësuesi i Iniestas

Ndërkombëtare
Këto janë 15 blerjet më të dështuara në histori të Barcelonës – Lojtarë që u blen miliona euro, por dështuan në Cam Nou (Foto)

Këto janë 15 blerjet më të dështuara në histori të Barcelonës – Lojtarë që u blen miliona euro, por dështuan në Cam Nou (Foto)

La Liga
“Griezmann do t’i bashkohet Unitedit”

“Griezmann do t’i bashkohet Unitedit”

Premier League
“Ibrahimovic nuk është aspak si Cantona”

“Ibrahimovic nuk është aspak si Cantona”

Premier League
Legjenda e Arsenalit dhe Francës krahason Cavanin me Giroudin

Legjenda e Arsenalit dhe Francës krahason Cavanin me Giroudin

Futboll
Petit: Pogba është mbivlerësuar

Petit: Pogba është mbivlerësuar

Serie A