Bukuroshja shqiptare është shprehur se do ta kishte kaluar një natë me këngëtarin e njohur por është i martuar dhe kjo gjë është bërë pengesë për të.

Trejsi Sejdini, përfaqësuesja e Shqipërisë në konkursin ndërkombëtar ka zbuluar së fundmi prapaskenat e “Miss Universe”.

E ftuar në In Tv, bukuroshja rrëfeu se i ishte afruar këngëtari i njohur botëror Ne-Yo dhe e kishte ngacmuar.

View this post on Instagram

🎈

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on Dec 30, 2018 at 2:55am PST

“O zot e kam pasur fiksim unë këtë. Kur isha adoleshente e kisha ngjitur foton e tij në tavanin e dhomës time që kur të hapja sytë ta shikoja”, tregoi Trejsi.

Zeshkania 18-vjeçare theksoi më tej se Ne-Yo është i martuar dhe me fëmijë, sepse nëse nuk do të ishte, do të kishte shkuar një natë me të.

Tajlandezët e quajnë “motra e vogël” Trejsi Sejdinin Tajlandezët e quajnë “motra e vogël” Trejsi Sejdinin

“Do ta kisha kaluar një one night-stand, pse jo”, deklaroi ylli shqiptar.

Ndryshe, bukuroshja edhe këtë do të marr pjesë në një numër të madh të ngjarjeve të modës.

View this post on Instagram

@missuniversealbania @ledian_roci @eduartdeda @makeupby_ayo

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on Dec 29, 2018 at 7:51am PST