0Shares

Shoferja e një veture, që besohet të jetë nga Bostoni i Shteteve të Bashkuara, ka pasur probleme të mëdha të mbyllte derën, shkaku i stuhisë së fuqishme.

Derisa shiu ishte i rrëmbyeshëm, ajo përpiqej ta mbyllte nga brenda, por e kishte të kotë, transmeton Telegrafi.

Më pas, ajo shihet teksa e shtynte derën duke shfrytëzuar peshën e saj dhe në më fund ia del.

“Prodhuesit të mendojnë edhe për erërat e fuqishme, duhet të kenë ndonjë mënyrë për mbyllje më të lehtë”, ishte komenti që shoqëronte videon që ka bërë xhiro në internet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)