LAJMI I FUNDIT:

Studenti “dembel” nuk zbret nga kati i pestë i konviktit, gjen një mënyrë interesante për të marrë ushqimin (Foto)

Studenti “dembel” nuk zbret nga kati i pestë i konviktit, gjen një mënyrë interesante për të marrë ushqimin (Foto)

Në kampusin studentor në Henan të Kinës, një student i paemëruar ka përtuar të zbresë shkallët nga kati i pestë i konviktit, për të marrë ushqimin që kishte porositur.

Reklama

Ai ka lidhur dhjetë çarçafë dhe i ka lëshuar poshtë, së bashku me paratë e vendosura në një qese, transmeton Telegrafi.

Pasi ka marrë të hollat, personi që bëri dërgesën ka vënë në atë qese ushqimin dhe studenti e ka tërhequr lart.

Me çarçafë të lidhur, për të marrë ushqimin e porositur

Veprimi tij që është fotografuar nga të pranishmit, ka bërë që të jepen komentet të ndryshme në rrjetet sociale.

Derisa shumica e kanë quajtur dembel, të tjera kanë menduar se është kreativ dhe me ide që mund t’i ndihmojnë në të ardhmen.

“Nuk ke nevojë të mundohesh kur je i mençur”, si dhe “kjo është qetësia e jetës studentore”, janë dy nga komentet që janë lënë lidhur me rastin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Në Tiranë mund të kryeni seks me 3 deri në 12 euro

Fun
Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Një ari u fut në një furrë në Connecticut, trembi punonjësit dhe hëngri 60 ëmbëlsira

Interesante
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Befason të dashurin me ardhjen e gjyshes dhe ka filmuar reagimin prekës

Fun
Kalo në kategori