LAJMI I FUNDIT:

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Një burrë vendosi t’i bënte vetes një funeral ndonëse gjallë dhe tha se kjo përvojë e çuditshme i dha atij një energji të përtërirë për jetën.

Victor Amela, 63-vjeçar, u tha lamtumirë miqve dhe familjes së tij përpara se të hapte një varr në fermën ku lindi. Ai porositi një arkivol dhe qëndroi një orë nën tokë, transmeton Telegrafi.


Shkrimtari spanjoll madje kishte ftuar një prift për të kryer shërbimin dhe u kërkoi të afërmve të tij të lexonin dedikimet.

“Kur më mbuluan dhe mbeta në errësirë, dëgjoja dheun që zbarkonte në arkivol. Për një sekondë, më kapi paniku. Por, paniku u largua. Më pas fillova të pushoja dhe ta shijoja. Sa do të kisha dashur të qëndroja më gjatë”, tha 63-vjeçari. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një

Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një "ngatërrim" me flamujt e vendosur nëpër qytet

Fun
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori