LAJMI I FUNDIT:

Sot janë të famshëm dhe të bukur, shikoni si dukeshin dikur (Foto)

Sot janë të famshëm dhe të bukur, shikoni si dukeshin dikur (Foto)

Zakonisht në fillet e tyre të karrierës, yjet duken shumë më ndryshe në pamje, teksa pasi krijojnë famë i kushtojnë kujdes më të madh aparencës duke mos anashkaluar edhe ndërhyrjet estetike.

Reklama

Telegrafi jua sjell përmes fotografive se si janë dukur dikur disa prej personaliteteve të njohura.

Në këtë përmbledhje bëjnë pjesë emra, si Kristen Stewart, Khloe Kardashian, Adam Levine, Angelina Jolie, Cristiano Ronaldo, Demi Lovato, Jennifer Lopez e të tjerë. /Telegrafi/

dikur1 dikur1a dikur2 dikur3

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
Kalo në kategori