LAJMI I FUNDIT:

Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë
Sophie Turner dhe Joes Jonas (Foto: Getty Images)

Sophie Turner dhe Joe Jonas thuhet se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, raportojnë disa media.

Çifti, të cilët tashmë janë prindër të Willas njëvjeçare, ndezën për herë të parë thashethemet për shtatzëninë në shkurt, kur Turner u fotografua në Los Angeles duke mbajtur barkun.


Jonas, 32-vjeçar, dhe Turner, 26-vjeçe, u panë gjithashtu në veshjet e njëjta të gjelbra mes thashethemeve të vazhdueshme.

Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Dyshja filluan takimet me njëri-tjetrin në vitin 2016 dhe njoftuan për fejesën një vit më vonë, në 2017.

Megjithatë, ata nuk bënë debutimin si çift në tapetin e kuq deri në vitin 2018.

Të gjitha lajmet nga Sophie Turner
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sophie Turner

Të njëjtit u martuan në një ceremoni të organizuar në Las Vegas në maj të vitit 2019, gjersa patën një martesë luksoze të dytë në Chateau de Tourreau të Francës.

Sophie Turner (Foto: MEGA)

Vëllëzërit e famshëm të Jonas, Kevin dhe Nick, kanë gjithashtu fëmijët e tyre.

Kevin, 34-vjeçar ndan vajzat Valentina dhe Alena me gruan Danielle, me të cilën është i martuar që nga viti 2009.

Sophie Turner dhe Joe Jonas me fëmijën e parë

Nick, 29-vjeç, kohët e fundit njoftoi se ai dhe gruaja Priyanka Chopra mirëpritën një fëmijë nëpërmjet një surrogateje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Një fotografi e Kim Kardashianit nga pushimet ka shkaktuar të qeshura në internet, për shkak të detajit të pakuptimtë të saj

Një fotografi e Kim Kardashianit nga pushimet ka shkaktuar të qeshura në internet, për shkak të detajit të pakuptimtë të saj

Magazina
Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë

Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë

Magazina
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Bebe Rexha publikon të tjera fotografi nga paraqitja spektakolare në festivalin

Bebe Rexha publikon të tjera fotografi nga paraqitja spektakolare në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Kalo në kategori