Gjërat janë duke u bërë gjithmonë e më serioze mes modeles Sofia Richie dhe Mattheë Morton.

Gjatë ditës së djeshme (e premte) ajo është parë në Santa Monica, teksa shijonte darkën me të dashurin e ri, shkruan Daily Mail.

Që të dy dukshin me plot stil, ndërsa u panë me maska mbrojtëse për shkak të pandemisë coronavirus.

Në veshjen e bukuroshes bionde dominonte më shumë ngjyra e zezë, përveç bluzës me ngjyrë të gjelbër.

Në anën tjetër, Morton kishte qenë më i maskuar, ndërsa pas tij dhe Richie ishin edhe sigurimi.

Derisa në faqet rozë po aludohet për lidhjen e tyre, Sofia ende pretendon se është një lidhje e thjeshtë mes tyre. /Telegrafi/

Reklama