LAJMI I FUNDIT:

Sirenat vizitojnë plazhin e Bahamas, mirëserdhët në parajsë! (Foto)

Sirenat vizitojnë plazhin e Bahamas, mirëserdhët në parajsë! (Foto)

Ishujt Bahamas të ofron pushime përrallore dhe kështu është destinacioni i preferuar i shumë njerëzve të famshëm.

Reklama

Ky ishull është vizituar së fundmi edhe nga supermodelet Bella Hadidi, Elsa Hoski, Hailey Baldwin, Alessandra Ambrosio dhe Emily Ratajkowski.

Bukuroshet si gjithmonë janë aktive në rrjetet sociale dhe kështu nuk kanë ngurruar të postojnë fotografi të nxehta nga pushimi për fansat e tyre. /Telegrafi/

Punë apo pushime? Supermodelet i bëjnë të dyja njëkohësisht.
Punë apo pushime? Supermodelet i bëjnë të dyja njëkohësisht.

3b483f8300000578-4023010-image-a-109_1481499098549

3b41dd1c00000578-4023010-image-m-89_1481494780432

3b41dd1800000578-4023010-image-m-88_1481494734107

3b47fdee00000578-4023010-image-m-90_1481494809440

3b48328700000578-4023010-image-m-98_1481496992108

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori