0Shares

Një përplasje dramatike që kishte ndodhur në qendër të Giessen të Gjermanisë, në zonën ku shpejtësia maksimale ishte e kufizuar në 50 km / h.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një aksident në mes të një Mercedes-Benz A-Class dhe një Porsche Cayenne.

Siç thuhet më tej, shoferi i Porsche nuk mundi të ndalonte, goditi Mercedesin për tu përplasur në trotuar në semaforët.

Çfarë bie në sy, është fakti se pas aksidentit, një shtyllë e cila gjendet “në mes të veturës”.

Ndërkohë policia thuhet se janë duke hetuar nëse bëhej fjalë për ndonjë aksident, apo ndonjë garë ilegale në rrugët e qytetit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)