Njerëzit janë kuriozë që të njohin çdo gjë nga afër rreth jetës private të personazheve të famshme.

Duke qenë se shumica prej tyre bëjnë jetë milionëshe, kureshtje të madhe zgjojnë shpesh te publiku ambientet e brendshme të shtëpive të tyre.

Një ndër këndet më të preferuar të shtëpisë – kuzhina, është një pjesë shumë e dashur edhe për artistët me famë ndërkombëtare.

Hello Magazine ka sjellë së fundmi një sërë fotografish duke treguar se si duket kuzhina e yjeve të famshëm të Hollywoodit.

Të dizajnuara me shumë stil dhe arkitekturë unike, duket se të famshmit i kushtojnë shumë kujdes hapësirës së gatimit.

Në vazhdim ju sjellim imazhet që tregojnë se si duken kuzhinat e të famshmëve. /Telegrafi/

David dhe Victoria Beckham

Emma Willis

Geri Halliwell

John Krasinski dhe Emily Blunt

Cindy Crawford dhe Rande Gerber

James Corden

Kylie Jenner

Jennifer Lopez

Kendall Jenner

Kris Jenner

Selena Gomez