LAJMI I FUNDIT:

Si ‘Barbie’ me Kenin e saj, çifti Rita Ora dhe Taika shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit të veshur në ngjyrën rozë

Si ‘Barbie’ me Kenin e saj, çifti Rita Ora dhe Taika shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit të veshur në ngjyrën rozë

Rita Ora dhe Taika Waititi dukeshin komodë të martën teksa mbërritën së bashku në festën e “Golden Globes” të mbajtur në Chateau Marmont në Los Angeles.

Rita, 31 vjeçe, dukej tejet elegante e veshur me një kostum ngjyrë rozë të ndezur që tregonte këmbët e saj të gjata, shkruan DailyMail.

Duke mbajtur larg të ftohtin, ajo u mbështjellë me një palë geta të zeza dhe një pallto ngjyrë rozë në stilin ‘Barbie’.

Ajo i shtoi disa centimetra më shumë gjatësisë së saj me një palë taka të zeza të larta dhe aksesorë me një gjerdan delikat prej argjendi dhe një palë vathë të ngjashëm.

Reklama

Këngëtarja i kishte lënë flokët e saj në valë të lirshme, ndërsa kishte një pamje dramatike me rimelin e argjendtë të aplikuar në fytyrë.

Reklama

Taika iu përshtati gruas së tij, duke veshur gjithashtu një bluzë rozë me një xhaketë të zezë sipër.

Ai kishte veshur gjithashtu një palë pantallona blu të errëta, atlete të bardha, gjersa i shtoi shkëlqim dukjes me një gjerdan me zinxhir ari.

Rita përndryshe po bëhet gati të rikthehet në muzikë, teksa ka paralajmëruar publikimin e këngës së re “You Only Loe Me”, e cila do të jetë e gatshme për publikun më 27 janar. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori