LAJMI I FUNDIT:

Shtatëmbëdhjetë rastet kur të famshmet veshën të njëjtin fustan

Shtatëmbëdhjetë rastet kur të famshmet veshën të njëjtin fustan
Kendall Jenner dhe Rita Ora

Kur zgjedhin rrobat e tyre, të famshmit dëshirojnë të duken tërheqës dhe të marrin vëmendje.

Pra, nuk ka asgjë befasuese për faktin se yjet e shoubizit dhe njerëzit e tjerë të famshëm shpesh zgjedhin të njëjtat rroba.

Zakonisht ndodh kur ata vendosin të veshin rroba nga stilistët dhe markat e njohura. Dhe nuk ka asgjë të keqe në lidhje me ata që të frymëzohen nga pamjet e njëri-tjetrit – ato ende duken unikë secili në mënyrën e tyre.

Bright Side ka sjell së fundmi disa raste kur të famshmëve u ndodhi kjo gjë. /Telegrafi/

Jennifer Lopez dhe Kris Jenner

Amanda Peet and Meghan Markle 

Margot Robbie dhe Melania Trump

Nicky Hilton dhe Nicole Kidman

Miley Cyrus dhe Lena Dunham

Donatella Versace dhe Christina Aguilera

Salma Hayek dhe Irina Shayk

Zoe Saldana dhe Kim Kardashian

Reese Witherspoon dhe Paula Abdul

Naomi Watts dhe Lindsay Lohan

Shakira dhe Pink

Lady Gaga dhe Beyonce

Kendall Jenner dhe Rita Ora

Lucy Hale dhe Selena Gomez

Miley Cyrus dhe Taraji Henson

Zoe Saldana dhe Paris Hilton

Kate Middleton dhe Drew Barrymore

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina
Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Magazina
Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori