Kur zgjedhin rrobat e tyre, të famshmit dëshirojnë të duken tërheqës dhe të marrin vëmendje.

Reklama

Pra, nuk ka asgjë befasuese për faktin se yjet e shoubizit dhe njerëzit e tjerë të famshëm shpesh zgjedhin të njëjtat rroba.

Zakonisht ndodh kur ata vendosin të veshin rroba nga stilistët dhe markat e njohura. Dhe nuk ka asgjë të keqe në lidhje me ata që të frymëzohen nga pamjet e njëri-tjetrit – ato ende duken unikë secili në mënyrën e tyre.

Bright Side ka sjell së fundmi disa raste kur të famshmëve u ndodhi kjo gjë. /Telegrafi/

Jennifer Lopez dhe Kris Jenner

Reklama

Amanda Peet and Meghan Markle 

Margot Robbie dhe Melania Trump

Nicky Hilton dhe Nicole Kidman

Miley Cyrus dhe Lena Dunham

Reklama

Donatella Versace dhe Christina Aguilera

Salma Hayek dhe Irina Shayk

Zoe Saldana dhe Kim Kardashian

Reese Witherspoon dhe Paula Abdul

Naomi Watts dhe Lindsay Lohan

Shakira dhe Pink

Lady Gaga dhe Beyonce

Kendall Jenner dhe Rita Ora

Lucy Hale dhe Selena Gomez

Miley Cyrus dhe Taraji Henson

Zoe Saldana dhe Paris Hilton

Kate Middleton dhe Drew Barrymore