LAJMI I FUNDIT:

Shpenzoi gati 4,000 orë për ta edituar, Mr.Beast paralajmëron projektin e radhës që thotë se do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube

Shpenzoi gati 4,000 orë për ta edituar, Mr.Beast paralajmëron projektin e radhës që thotë se do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube

YouTuberi i famshëm Mr.Beast,  i njohur për videot e tij filantropike dhe më gjerë, ka paralajmëruar se do të publikojë një video interesante që do ta ndryshojë tërësisht rrjedhën e videove në YouTube.

Reklama

Për këtë video, YouTuber-i thotë se ka shpenzuar gati 4,000 orë apo për afërsisht gjashtë muaj për ta edituar, transmeton Telegrafi.

Përveç kësaj, ai thotë se atij iu është dashur të shpenzojë miliona dollarë në këtë video, disa muaj për ta organizuar si dhe disa javë për ta filmuar.

Kjo video, për të cilën Mr.Beast thotë se do të jetë më e mira ndonjëherë, do të lansohet në kanalin e tij të shtunën.

YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi
Lexo po ashtu YouTuberi i famshëm MrBeast i jep kamarieres një makinë në formë bakshishi

Sipas tij, kjo gjithashtu do të ndryshojë rrjedhën e videove në YouTube.

Mr.Beast, një bloger me video mjaft interesante, ka gjithsej 150 milionë abonentë në kanalin e tij. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra, kush i mbijetoi testit të rënies?

iPhone 15 Pro Max vs Samsung Galaxy S23 Ultra, kush i mbijetoi testit të rënies?

Teknologji
CEO i SoftBank: Inteligjenca artificiale që tejkalon atë njerëzore në pothuajse të gjitha fushat, do të vijë brenda 10 vjetëve

CEO i SoftBank: Inteligjenca artificiale që tejkalon atë njerëzore në pothuajse të gjitha fushat, do të vijë brenda 10 vjetëve

Teknologji
Prezantohet Nokia XR21 Limited Edition, HDM Global filloi prodhimin në Evropë

Prezantohet Nokia XR21 Limited Edition, HDM Global filloi prodhimin në Evropë

Teknologji
Pse po mbinxehet iPhone 15-shi?

Pse po mbinxehet iPhone 15-shi?

Teknologji
Google Pixel 8 “prezantohet” dy ditë para datës zyrtare

Google Pixel 8 “prezantohet” dy ditë para datës zyrtare

Teknologji
Një përdorues i iPhone 15 lëshon një paralajmërim – thotë se një aplikacion po e zbraz 25% të baterisë së telefonit të tij

Një përdorues i iPhone 15 lëshon një paralajmërim – thotë se një aplikacion po e zbraz 25% të baterisë së telefonit të tij

Teknologji
Kalo në kategori