LAJMI I FUNDIT:

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Fundi i vitit të kaluar shënoi nisjen e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Shumë personazhe të njohura tashmë për publikun u bën pjesë e formatit, teksa fituesi i tij u shpall reperi nga Shqipëria, Stresi.

Por, emrat të tjerë të njohur që ishin pjesë e BBVK dhe morën vëmendje të madhe ishin edhe aktori i humorit, Vedat Bajrami, modelja Gresa Hoti dhe Andi Artani.

Foto: Vedat Bajrami/Instagram

Mes këtyre të treve duket se po vazhdon shoqëria pasi sot (e premte) ata ndan imazhe në llogaritë e tyre përkatëse në Instagram duke treguar se po kalojnë kohë bashkë.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Këto imazhe vijnë edhe pas thashethemeve se dyshja Gresa dhe Andi që krijuan një romancë gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, janë ndarë.

Foto: Vedat Bajrami/Instagram

Foto e përbashkëta me Vedatin kanë konfirmuar edhe një herë se ata janë bashkë dhe po shijojnë lidhjen edhe disa muaj pas përfundimit të BBVK.

Ndryshe, theksojmë që tashmë kanë nisur përgatitje për edicionin e dytë të BBVK, që thuhet se do të nisë brenda këtij viti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese në imazhet e reja

Magazina
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori