LAJMI I FUNDIT:

Shoferja u hodh nga vetura që po rrokullisej, derisa ndiqej nga policia (Video)

Shoferja u hodh nga vetura që po rrokullisej, derisa ndiqej nga policia (Video)

Ndjekja dramatike në Karolinën e Jugut të Shteteve të Bashkuara, ka përfunduar me Brittany Nicole Jeffords të hedhur përjashta, pasi policët e zhvilluan një manovër për t’ia rrotulluar veturën.

Reklama

Kamerat në veturat e policisë, filmuan 24-vjeçaren që përpiqej t’ju shmangej njësitit, që e kishte ndaluar për shkak të shkeljes së rregullave të trafikut, transmeton Telegrafi.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon makinën e saj që lëvizë me shpejtësi të lartë, duke shkatërruar shumë pjesë të hapësirës rurale, para se të rrotullohet disa herë.

Për fat të mirë, Jefford nuk ka pësuar ndonjë lëndim me pasoja jete dhe pas trajtimit në spital, u dërgua në një qendër ndalimi.

Mbi të rëndon dënimi për mos bindje ndaj urdhrave të personave zyrtarë edhe pasi t’i kenë lëshuar dritat e kaltra, si dhe ngasje të shpejtë dhe të pakujdesshme. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Një tërmet i fuqishëm godet Bosnjën dhe Hercegovinën – lëkundjet janë ndjerë edhe në Kroaci

Një tërmet i fuqishëm godet Bosnjën dhe Hercegovinën – lëkundjet janë ndjerë edhe në Kroaci

Bosnja
Shpëtuan, por thonë se janë “të vdekur brenda” – rrëfimi i nuses dhe dhëndrit, pas zjarrit brenda një salle dasmash që vrau mbi 100 njerëz në Irak

Shpëtuan, por thonë se janë “të vdekur brenda” – rrëfimi i nuses dhe dhëndrit, pas zjarrit brenda një salle dasmash që vrau mbi 100 njerëz në Irak

Azia
Inicialet

Inicialet "SRB" vendosen në ambasadën e Kosovës në Kroaci, reagon deputetja shqiptare Lekaj-Përlaskaj

Kroacia
Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Zgjedhje të jashtëzakonshme në Serbi?

Serbia
Djali i Prigozhin mund të marrë kontrollin e Wagner - zbulohen disa

Djali i Prigozhin mund të marrë kontrollin e Wagner - zbulohen disa "detaje të negociatave"

Botë
Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Dy mesazhe të fuqishme nga SHBA dhe BE për Ukrainën

Botë
Kalo në kategori