0Shares

Ka vazhduar me shfaqjen edhe këtë të spektaklit ‘Kojshia Show’.

Për dallim prej herëve tjera, këtë javë mysafirë ishin një deputete e parlamentit të Kosovës dhe një humoristë kosovar.

Bëhet fjalë për deputetet nga radhët e komunitetit boshnjak, Duda Balje, e cila njihet si një ndër femrat më të bukura të parlamentit kosovar, transmeton Telegrafi.

Gjithashtu mysafirë ishte edhe një aktor që imitonte Vedat Bajramin në rolin e Sahit Plisit.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)