LAJMI I FUNDIT:

Sheikh Jassim ka konfirmimin se plani i tij i transferimeve te Man United nuk mund të realizohet

Sheikh Jassim ka konfirmimin se plani i tij i transferimeve te Man United nuk mund të realizohet

Sheikh Jassim i është thënë se nuk ka asnjë shans që lista e tij e preferuar e transferimeve të realizohet te Manchester United.

Glazers po këmbëngulin se politika e transferimeve nuk do të ndryshohet pasi ata konsiderojnë shitjen e klubit.


Ofertuesi Sheikh Jassim ka plane të mëdha blerjeje nëse ka sukses të bëhet pronar, por Glazers nuk do të veprojnë sipas asnjë sugjerimi të tij.

Ylli i madh po e ndihmon Manchester Unitedin në transferimin e Neymarit
Lexo po ashtu Ylli i madh po e ndihmon Manchester Unitedin në transferimin e Neymarit

Eksperti i transferimeve Fabrizio Romano tha për Givemesport: “Ajo që mund të themi është se, me Glazers, kjo nuk është absolutisht një temë”.

“Sigurisht, ata nuk po punojnë për këtë apo Neymar sepse ne e dimë që Glazers po shkojnë në një drejtim tjetër”.

Duket se Manchester United do të shkojë në duart e sheikut, mirëpo pronarët aktualë nuk duan të shpenzojnë asnjë cent pa qenë të sigurt nëse do të kryhet operacioni. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Para El Clasicos - raportohet se lojtarët e Barcelonës

Para El Clasicos - raportohet se lojtarët e Barcelonës "janë dorëzuar"

La Liga
Notat e lojtarëve, Man City 1-1 Real Madrid: Lunin heroi i mbretërve

Notat e lojtarëve, Man City 1-1 Real Madrid: Lunin heroi i mbretërve

Liga e Kampionëve
“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

“Vetëm një skuadër në Evropë është më e mirë se Bayern Munich” – legjenda e bavarezëve flet për Tuchel dhe ecurinë e klubit

Liga e Kampionëve
Parashikimi i 'çmendur' i Jose Mourinhos për fundin e Ligës Premier po del i saktë

Parashikimi i 'çmendur' i Jose Mourinhos për fundin e Ligës Premier po del i saktë

Premier League
Sir Alex Ferguson i ofroi lojtarit të Man United 100 mijë euro për t'u tërhequr nga futbolli

Sir Alex Ferguson i ofroi lojtarit të Man United 100 mijë euro për t'u tërhequr nga futbolli

Premier League
Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

Gundogan i pamëshirshëm për shokun e skuadrës, e lë fajtor për eliminimin e Barcelonës

La Liga
Kalo në kategori