LAJMI I FUNDIT:

Shaqiri plotëson dëshirën e fansit (Foto)

Shaqiri plotëson dëshirën e fansit (Foto)

Futbollisti i kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka treguar një gjest human të mërkurën.

Djaloshi 13-vjeçari me sindromën Down, i realizohet ëndrra që ta takojë idhullin e tij, Xherdan Shaqiri.


Gjatë përgatitjeve për dy ndeshjet e radhës, Xherdani Shaqiri ka ndarë kohën edhe për Ardrianin.

“Kjo buzëqeshje në fytyrën e Adrianit është e papërshkrueshme”, shkruan Shaqiri në llogarinë personale në Instagram.

this smile in adrian's face is indescribable?⚽️❤️#XS#Adrian#oneteam#happiness

A photo posted by XS (@shaqirixherdan) on Mar 23, 2016 at 12:26pm PDT

Në trend Sport

Më shumë
Fitoi çmimin 'Golden Boy', Bellingham befason të gjithë duke zbuluar idhullin e tij

Fitoi çmimin 'Golden Boy', Bellingham befason të gjithë duke zbuluar idhullin e tij

La Liga
E kishin ndarë dhomën së bashku sa ishin në të njëjtin klub, Mirlind Daku e befason me një dhuratë Lumbardhin në Big Brother VIP Kosova

E kishin ndarë dhomën së bashku sa ishin në të njëjtin klub, Mirlind Daku e befason me një dhuratë Lumbardhin në Big Brother VIP Kosova

Ndërkombëtare
Juventusi synon transferimin e dy yjeve të Manchester United me një ofertë qesharake

Juventusi synon transferimin e dy yjeve të Manchester United me një ofertë qesharake

Serie A
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset

"Të gjithë shqiptarët duan të jenë në Gjermani" - Duka flet për mediat italiane rreth Euro 2024 dhe investimeve të mëdha në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Barcelona mund ta shes Alejandro Balden, por vetëm me një kusht

Barcelona mund ta shes Alejandro Balden, por vetëm me një kusht

La Liga
Kalo në kategori