LAJMI I FUNDIT:

Shah Rukh Khan takoi Dua Lipën para koncertit të saj në Mumbai: Provoni hapat që ju mësova në skenë

Shah Rukh Khan takoi Dua Lipën para koncertit të saj në Mumbai: Provoni hapat që ju mësova në skenë
Shah Rukh Khan dhe Dua Lipa (Foto: Instagram)

Këngëtarja dhe kantautorja angleze, Dua Lipa, mbërriti në Indi përpara koncertit të saj në Mumbai.

Ajo po ashtu u takua edhe me aktorin e Bollywood-it, Shah Rukh Khan, dhe fotografitë e takimeve po shkojnë virale në internet.

Shah Rukh mori menjëherë Instagramin e tij për të postuar foto nga takimet dhe i uroi këngëtares suksese për koncertin e saj.

Ai postoi fotografitë në mediat e tij sociale me titullin, “Keni vendosur të jetoni sipas Rregullave të Reja” dhe kush më mirë do ua mësojë ato, se nga vetë Dua Lipa”.

Ai shtoi, “Cfarë një zonjë e re simpatike dhe e bukur …. & zëri i saj ! I uroj asaj të gjithë dashurinë time për koncertin e sotëm. Dua nëse mundeni, provoni hapat që ju mësova në skenë”.

Reklama

Sipas yllit, ai gjithashtu i mësoi këngëtares angleze disa hapa dhe i kërkoi asaj që t’i imitojë ato në skenë sot. Aktorja madje vlerësoi krijuesin e hitit të “New Rules” për zërin e saj të jashtëzakonshëm.

Shah Rukh Khan dhe Dua Lipa (Foto: Instagram)

Dua ka interpretuar me sensacionin e popit, Katy Perry në koncert.

Ky nuk është udhëtimi i parë i Duas në Indi; ajo pushoi në këtë vend vitin e kaluar në tetor me ish-të dashurin e saj, Isaac Crew.

Ajo gjithashtu vizitoi vende si Ranthambore, Jaipur, Jodhpur, Kerala dhe Goa. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Luiz Ejlli e thotë në Big Brother VIP Albania: Kam tentuar të bëj vetëvrasje

Magazina
Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Granit Xhaka uron bashkëshorten për ditëlindje: Pas një burri të suksesshëm gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Egzona Shigjeqi
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Kalo në kategori