LAJMI I FUNDIT:

‘Sfida me litar’ – Luizi revoltohet me Ermionën pasi u largua nga loja: Do ma paguash këtë që bëre

‘Sfida me litar’ – Luizi revoltohet me Ermionën pasi u largua nga loja: Do ma paguash këtë që bëre

Siç ndodh rëndom, ‘Vëllai i Madh’ ditën e sotme (e enjte) ua ka dhënë një tjetër detyrë banorëve.

Ata do të ndaheshin në dy grupe dhe të lidhen me litar për 24 orë, ku njëri nga grupet ishte i përbërë nga Luiz Ejlli kurse tjetri nga Olta Gixhari.


Lidhur me këtë, pas pak minutave u skualifikua grupi i Luizit për shkak të banores së re, Ermionës.

Foto: Screenshot/Instagram

Kjo gjë e revoltoi në masë të madhe këngëtarin shkodran, pasi në këtë rast aktorja kishte një avantazh.

Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Luiz Ejlli

Ai u përplas me Ermionën për faktin se Olta do të ketë të drejtë të çojë në nominim dhe se për këtë do të zgjidhte: Luzin, Kiarën dhe Maestron.

Foto: Screenshot/Instagram

“Olta të shtunën ka të drejtë të çojë në nominim kë të do ajo dhe çon në nominim Maestron, Luizin dhe Kiarën. Dhe për çka se do ta lirosh rripin ti. Dhe për këtë ta tregoj ty. Të ndodhi kjo dhe shihe ti”, i tha Luizi, Ermionës.

Ndërkohë kjo e fundit ia ktheu: “Nuk e kuptova. Dhe të çon në nominim. Po kush të heq ty o Luiz. Nuk e heq njëri Luizin.


Një gjë e tillë ndodhi më parë me një zgjidhje që bëri Deamishel dhe Kiara, e për këtë ka një frikë Luizi se do të ndodhë sërish. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori