LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha risjell momentin kur DJ PM hyri në Big Brother VIP: Ai erdhi në jetën time në ditët më të vështira brenda shtëpisë

Sarah Berisha risjell momentin kur DJ PM hyri në Big Brother VIP: Ai erdhi në jetën time në ditët më të vështira brenda shtëpisë

Sarah Berisha po vazhdon të jetë një personazh i dashur dhe e afërt me publikun edhe pas daljes nga Big Brother VIP.

Reklama

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka folur sërish për eksperiencën e saj në BBV, marrëdhënien me DJ PM si dhe për projektet jashtë shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Prezantuesja e “Kosherja Show” ka dhënë disa detaje të reja në lidhje me hyrjen e DJ Pm në BB VIP.

Sarah Berisha (Foto: YouTube)

E njëjta tregoi se atë natë ishte shumë e mërzitur pasi ishte në nominim dhe që DJ nga Kosova me të hyrë kishte shprehur pëlqimin ndaj Sarës.

Sarah Berisha flet për marrëdhënien me DJ PM: Është shumë herët për bashkëjetesë apo fejesë
Lexo po ashtu Sarah Berisha flet për marrëdhënien me DJ PM: Është shumë herët për bashkëjetesë apo fejesë

“Nuk e kisha parë, me sa di siç më ka thënë edhe PM as ai nuk më njihte më ka parë në Big Brother dhe ka qenë e fortë se në ditën që ka hyrë PM unë dola më pak e preferuar nga publike apo isha në nominim, diçka e tillë dhe isha shumë e mërzitur atë natë dhe kur dola jashtë, çunat hynë si DJ dhe unë mendova se kanë ardhur për të luajtur argëtuar. Këta hynë unë nuk isha në terezi fare dhe kur u futën brenda dhomës së rrëfimit duke treguar që ishin banorë dhe kur tha PM se njëra nga vajzat që më pëlqen ishte Sara, mu rikthye buzëqeshje”, tha ajo.

“Edhe Dagz edhe PM më kanë pëlqyer sa i kam parë, ata kanë sjellur një ndryshim në shtëpinë e Big Brother, ata i dhanë një super ndryshim shtëpisë, kishin shakatë e tyre, kishin shoqëri me Fifin, Granitin. Unë kam takuar mamanë e PM dhe motrën e madhe. PM babanë tim e ka takuar brenda Bigut dhe të ëmën e ka takuar vetëm një herë. Mami kishte shumë qejf ta takonte”, vazhdoi më tej Berisha.

Sarah duhet vënë në pah se javë më parë u bë pjesë e programit “Kosherja Show”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Aktori Dane Cook martohet me partneren 27 vite më të re, Kelsi Taylor

Magazina
Kalo në kategori