LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha demanton lajmin se ajo dhe DJ PM po bëhen prindër

Sarah Berisha demanton lajmin se ajo dhe DJ PM po bëhen prindër
Foto: Instagram

Sarah Berisha ka demantuar lajmin se ajo dhe PM po bëhen prindër për herë të parë.

Reklama

Në një postim të shpërndarë në InstaStory, ajo ka treguar kjo gjë nuk është e vërtetë.

Kjo nisi nga një shaka që Young Zerka e bëri në emisionin e “Zemër Luana” duke e ngacmuar në këtë rast DJ PM.

Postimi i plotë i Berishës (pa ndërhyrje):

“Jo njerëz nuk jam shtatzënë, ju lutem mos më uroni.

Një lajm kaq të rëndësishëm dhe të bukur do ta merrni vesh vetëm nga unë dhe nga askush tjetër.

Ju falënderoj shumë për interesimin që tregoni dhe realisht më bëhet qejfi shumë, por kjo gjë nuk është e vërtetë.

Dhe ju lutem mjaft më me këto lajme ‘Sarah&Pm në pritje të ëmbël’ kushedi tani do ishim me tri bebe brenda vitit, aq herë sa ka dalë si lajm”. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Jennifer Lopez thekson vijën e trupit dhe i vihet në dukje gjoksi në veshjen e ngushtë rrugëve të Los Angelesit

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Kalo në kategori