Pos që është një këngëtare e pëlqyer, Samanta Karavella shpesh merr vëmendjen e faqeve rozë edhe përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, andaj fotografitë e publikuara marrin dhjetëra mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

ʆίѵίη' ίη զ յմηɡʆε…

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Apr 14, 2019 at 9:08am PDT

Gjatë fundjavës, Samanta e ka publikuar një imazh, në të cilin ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme. Megjithatë, ajo është kujdesur që të mbrohet modestia e saj.

Në profilin e saj në këtë rrjet social janë publikuar edhe shumë imazhe të tjera që vënë në plan të parë dukjen dhe figurën trupore të këngëtares.

View this post on Instagram

@fashionnova #ad

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Mar 12, 2019 at 9:22am PDT

Bashkëpunimi me Elinel, “Vonë”, është një prej realizimeve më të fundit të Samantës që është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga fansat e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@fashionnova #ad

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Mar 17, 2019 at 4:53am PDT