LAJMI I FUNDIT:

Rudiger barazon shifrat në gjysmëfinalen mes Realit dhe Atleticos

Rudiger barazon shifrat në gjysmëfinalen mes Realit dhe Atleticos

Real Madridi i ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Atletico Madridit në gjysmëfinale të Superkupës së Spanjës.

Derisa Los Cholchoneros kaluan në epërsi pas vetëm shtatë minutash lojë me anë të Mario Hermosos, Los Blancos i barazuan më pas shifrat.


Derisa ekipi që drejtohet nga Carlo Ancelotti të merrte lojën nën kontroll erdhi edhe goli i tyre.

Epërsi e hershme e Atletico Madridit përballë Real Madridit në Superkupën e Spanjës
Lexo po ashtu Epërsi e hershme e Atletico Madridit përballë Real Madridit në Superkupën e Spanjës

Ishte Lukaa Modric, ai që asistoi te Antonio Rudiger, me gjermanin që realizoi me kokë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Televizioni francez tregon nëse Lunin e largoi topin me kohë apo Yamal shënoi gol të rregullt në El Clasico

Televizioni francez tregon nëse Lunin e largoi topin me kohë apo Yamal shënoi gol të rregullt në El Clasico

La Liga
Gjesti i tifozëve të Real Madridit për Frenkie De Jong bëhet viral në mediat sociale

Gjesti i tifozëve të Real Madridit për Frenkie De Jong bëhet viral në mediat sociale

La Liga
A u vodh Barcelona nga VAR-i? Pamjet tregojnë nëse Lunin e mbajti topin jashtë portës së tij

A u vodh Barcelona nga VAR-i? Pamjet tregojnë nëse Lunin e mbajti topin jashtë portës së tij

La Liga

"Lunin është brenda portës dhe topi duket sikur ka kaluar vijën" – eksperti i referimit jep mendimin e tij për momentin e shumëpërfolur

La Liga
Postimi i Tebas për pritjen e Lunin shkakton rrëmujë në Spanjë

Postimi i Tebas për pritjen e Lunin shkakton rrëmujë në Spanjë

La Liga
Notat e lojtarëve, Real Madrid 3-2 Barcelona: Vazquez e Bellingham shkëlqejnë, Cubrasi dhe Cancelo dështim

Notat e lojtarëve, Real Madrid 3-2 Barcelona: Vazquez e Bellingham shkëlqejnë, Cubrasi dhe Cancelo dështim

La Liga
Kalo në kategori