Këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka prezantuar për fansat këngën dhe klipin e saj më të ri “Do ta luj”.

Këngë është e zhanrit ‘reggae’ dhe është punuar në studion Tull Production.

Ronela Hajati (Foto: YouTube)

Për vijën melodike dhe tekstin është kujdesur vet këngëtarja Ronela Hajati.

Këngëtarja e njohur vjen kësaj radhe më e veçantë në klip, me një paraqitje krejt ndryshe nga herët tjera.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ronela ka vendosur që në këtë klip të shfaqet bionde, duke rrëmbyer kështu vëmendjen me ndryshimin e saj të ri.

Ronela Hajati (Foto: YouTube)

Ndërkohë skenat qesharake në bashkëpunim me modelin në klip nuk mungojnë, kjo pasi edhe stili i këngës është i tillë.

Reklama

Ronela ka qenë shumë aktive në muzikë muajt e fundit, duke sjellë vazhdimisht për fansat prurje të reja në muzikë. /Telegrafi/

Reklama