Rita Ora iu bashkua festës së irlandezëve të premten, teksa bëri disa postime në Instagram për t’i uruar ndjekësve të saj Ditën e Shën Patrikut.

Krijuesja e një sërë hiteve, 32-vjeçe, tregoi figurën e saj të mahnitshme me një bluzë tërësisht rrjetë.

Duke pozuar pa sytjena, ajo vendosi në mënyrë strategjike dy ‘emoji’ me gjethe tërfili për të ruajtur modestinë e saj.

Foto: Instagram

“Gëzuar Dita e Shën Patrikut të dashurit e mi”, shkroi ajo mbi foton.

E pajisur me një koleksion të byzylykëve me zinxhirë të grumbulluar prej argjendi dhe ari, Rita i shtoi pamjes edhe disa unaza.

Rita Ora mahnit me fustan të bardhë, ndërsa i dhuron një puthje Taika Waititit në festën e Vanity Fair Rita Ora mahnit me fustan të bardhë, ndërsa i dhuron një puthje Taika Waititit në festën e Vanity Fair

Rita nuk ishte e pranishme në festë, pasi ajo në fakt kishte për të performuar në Dubai të premten mbrëma.

Reklama

Foto: Instagram

Reklama

Ajo performoi për natën e hapjes së ‘ZUHA Island by Zaya’, një koleksion me 30 vila ultra luksoze buzë detit në një ishull privat në Dubai.

Dhe postimi vjen pasi ajo iu bashkua listës A të të famshmëve për festën e Vanity Fair pas “Oscars” javën e kaluar në Beverly Hills.

Foto: Instagram

Artistja shqiptare ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, regjisori Taika Waititi, me të cilin në një moment shkëmbeu edhe puthje në buzë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)