LAJMI I FUNDIT:

Rikthim në kohë: Regjisori i njohur dikur punonte pastrues! (Video)

Rikthim në kohë: Regjisori i njohur dikur punonte pastrues! (Video)

Këtë edicion në emisionin LEMzA të Tribuna Channel i ftuar ishte regjisori i njohur Ekrem Kryeziu.

Shumë nga ju mund edhe të mos e keni ditur mirëpo ja që regjisori i njohur dikur për të siguruar bukën e gojës punonte edhe si pastrues nëpër rrugët e Kroacisë.


Për të kuptuar deklaratën e tij të plotë, vështirësitë që ishte i detyruar ti përjetonte e shumëçka tjetër klikoni linkun e mëposhtëm.

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
E ngacmojnë se nuk

E ngacmojnë se nuk "di të lexojë", zbulohet problemi shëndetësor që kanë dy vëllezërit Veshaj

Magazina
Meritoni këmbëngul ta zbulojë të vërtetën, Heidi: Kam probleme ligjore me Massimilianon

Meritoni këmbëngul ta zbulojë të vërtetën, Heidi: Kam probleme ligjore me Massimilianon

Magazina
Shqetësuese: Publikohen pamje kur reperi godet me shkelm në kokë ish-in e tij

Shqetësuese: Publikohen pamje kur reperi godet me shkelm në kokë ish-in e tij

Magazina
Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t'i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s'e ka njohur askush

Robert Berisha: Xhensila duhet ditë e natë t'i falënderohet Bes Kallakut për famën që ka, sepse ka qenë vajzë që s'e ka njohur askush

Magazina
Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? - Efi Dhedhes befason me përgjigjjen

Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? - Efi Dhedhes befason me përgjigjjen

Magazina
Kalo në kategori