Rihanna shkëlqeu si një diamant në ceremoninë vjetore “Golden Globes” të martën mbrëma në Los Angeles, ku ajo anashkaloi tapetin e kuq, por u pa brenda me një fustan të zi prej kadifeje dhe stoli voluminoze nga Schiaparelli Haute Couture.

Ajo ka marrë vëmendje me një gjerdan dhe vathë diamanti Cartier dhe po ashtu me një stil unik të flokëve.

Bukuroshja nga Barbadosi u shfaq me një grim më të thjeshtë, duke zgjedhur një shkëlqim të lehtë për buzë.

Rihanna dhe ASAP Rocky (Foto: NBC)

Ikona e popit, e kthyer gjithashtu në një sipërmarrëse të suksesshme, ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, reperi ASAP Rocky.

"Golden Globes 2023": Lista e plotë e fituesve "Golden Globes 2023": Lista e plotë e fituesve
Reklama

Rihanna mori nominimin e saj të parë për “Golden Globe” këtë vit, duke fituar një nominim për këngën më të mirë origjinale “Lift Me Up” nga kolona zanore “Black Panther: Wakanda Forever”.

Reklama

Rihanna (Foto: NBC)

Themeluesja e “Fenty Beauty” ka qenë e rezervuar dhe e zënë gjatë kësaj kohe për shkak të përgatitjeve për performancën e saj në “Super Bowl”.

Krijuesja e “Savage x Fenty” dhe ASAP janë prindër të një djali, përkundër se nuk e kanë zbuluar akoma emrin e tij.

Rihanna dhe ASAP Rocky (Foto: NBC)

Këngëtarja e “Diamonds” bëri rikthimin në tapetin e kuq në muajin tetor në premierën e “Black Panther: Wakanda Forever” në Los Angeles. /Telegrafi/

Reklama

Rihanna dhe ASAP Rocky (Foto: NBC)