LAJMI I FUNDIT:

Rihanna shfaqet në New York me një dukje të mrekullueshme sportive

Rihanna shfaqet në New York me një dukje të mrekullueshme sportive

Rihanna dukej plot stil, ndërsa doli nga hoteli i saj në New York të shtunën.

Këngëtarja 36-vjeçare dukej unike, teksa modelonte një xhaketë të bardhë dhe blu, të shoqëruar me pantallona të gjera.

Ajo dukej komode e veshur me çorape të gjata të bardha me vija jeshile dhe këpucë gri të thurura me çorape, shkruan DailyMail.

Rihanna, 36 vjeç, vendosi një ekran elegant ndërsa po dilte nga hoteli i saj në New York City të shtunën.

Duke u nisur përfundoi dukjen e saj me një kapele bejsbolli të tipit “New York Yankees”.

Manjatja miliardere e bukurisë, la flokët e saj bionde të lehta në valë të çrregullta.

Themeluesja e “Fenty Beauty” hodhi një palë syze dielli të errëta me një kornizë të hollë drejtkëndëshe për të mbuluar sytë e saj pasi dukej se nuk ishte e veshur me grim. /Telegrafi/

Këngëtarja dukej pa mundim elegancë teksa modelonte një xhaketë me erë të bardhë dhe blu të kombinuar me pantallona të gjera dhe të përshtatshme.

Ajo dukej komode dhe komode e veshur me çorape të gjata të bardha me vija jeshile dhe këpucë gri të thurura me çorape

Duke u nisur për një pamje monokromatike, ajo mbante çantën e shpatullave me model blu të kamuflazhit dhe ka veshur një kapele bejsbolli të New York Yankees.

Dalja e saj vjen vetëm disa ditë pasi ajo dhe reperi 35-vjeçar festuan ditëlindjen e dytë të djalit të tyre të madh RZA.

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Vjen për herë të parë në Shqipëri, ish-partneri i Heidit flet për raportin me të dhe nëse e ka parë Big Brother

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
Kalo në kategori