LAJMI I FUNDIT:

Rezultoi pozitiv me COVID-19 dhe kreun kontrolle shtesë në spital, Etrit Berisha flet për gjendjen e tij

Rezultoi pozitiv me COVID-19 dhe kreun kontrolle shtesë në spital, Etrit Berisha flet për gjendjen e tij

Portieri i Shqipërisë dhe klubit italian SPAL, Etrit Berisha, ka kohë që është prekur nga COVID-19 dhe në ditën e djeshme ai ishte shtruar në spital për disa kontrolle me të detajuara.

Reklama

Berisha rezultoi pozitiv në testin e kryer të premten e shkuar, më 27 nëntor, kur u kthye pas angazhimeve me skuadrën e Edy Rejës.

Ai ishte në izolim parandalues dhe nuk ka pasur kontakt me shokët e tij të ekipi.

Ndërkohë nëpërmjet një reagimi të fundit në “Instastory”, Berisha i ka qetësuar të gjithë teksa zbulon se kontrollet që kreu dje kanë shkuar mirë dhe gjendja e portierit paraqitet e qëndrueshme.

“Përshëndetje të gjithëve. Desha të ju informoj se kontrollën që kam pas dje ka shkuar gjithçka mirë. Ju falënderoj të gjithëve për mesazhet dhe shihemi së shpejti”, ka shkuar Berisha në shqip dhe italisht.

Berisha ka qenë dje temë e medieve italiane, ndërsa edhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka i ka uruar shërim të shpejtë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori