LAJMI I FUNDIT:

Reperi amerikan Machine Gun Kelly befason me tatuazhin e ri, ndërsa lyen të gjithë krahërorin e tij

Reperi amerikan Machine Gun Kelly befason me tatuazhin e ri, ndërsa lyen të gjithë krahërorin e tij

Machine Gun Kelly, reperi amerikan dhe i fejuari i Megan Fox, tronditi fansat me një tatuazh të ri që i mbulonte thuajse tërësisht bustin dhe krahët.

Roxx dhe Cats nga studioja e tatuazheve kanë konfirmuar për mediat amerikane se tatuazhi është i përhershëm.


“Roxx bëri tatuazhin e saj gjatë festave të Vitit të Ri. Machine Gun Kelly ishte klienti më kërkues me të cilin ajo ka punuar ndonjëherë”, thanë ata. Reperi e ka falënderuar për “lumturinë dhe dhimbjen”.

Foto: Machine Gun Kelly/Instagram

Reagimet e ndjekësve të tij në rrjetet sociale kanë qenë të ndryshme.

“As që mund ta imagjinoj sa shumë dhemb kjo”, “Kështu vendose të bësh një këmishë?”, “Duket mirë, por nuk ia vlen dhimbjet”, “Kjo është absolutisht e panevojshme”, janë disa nga komentet. .

Reperi filloi të takohej me Megan Fox në vitin 2020, dhe i propozoi asaj për martesë në janar të vitit 2022. Shumë i konsiderojnë ata si një nga çiftet e famshëm më të diskutueshëm.

Ata u ndanë në fillim të vitit të kaluar pasi u raportua se ai e tradhtoi atë me kitaristen Sophie Lloyd. Megjithatë, ata shpejt u pajtuan. Ditën e djeshme ai publikoi një këngë të quajtur “Don’t Let Me Go” në të cilën tregonte se Megan kishte humbur fëmijën e saj.

“Si mund të jetoj me faktin që dora ime nuk ishte në barkun e saj kur humbëm fëmijën”, është një nga vargjet e këngës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori