LAJMI I FUNDIT:

Reagimi zhgënjyes i amerikanes kur zbuloi gjininë e foshnjës në një organizim me të ftuar

Reagimi zhgënjyes i amerikanes kur zbuloi gjininë e foshnjës në një organizim me të ftuar

Një nënë amerikane u bë virale në rrjet me reagimin në festën e zbulimit të gjinisë kur zbuloi seksin e fëmijës që ajo po pret.

Reklama

Videoja që kapi reagimin e saj u publikua në TikTok nga përdoruesja Ky e cila ishte e ftuar aty dhe mbeti pa fjalë kur ishte dëshmitare e asaj që ndodhi, transmeton Telegrafi.

“Kur e prishni festën tuaj të zbulimit të gjinisë, pasi nuk dëshironi një vajzë tjetër”, ishte mbishkrimi në video.

@aintyoukyb Yall I’m still in shock. #fyp #genderreveal #chicago #idkanymore ♬ original sound – aintyoukyb

Festa në oborr ishte dekoruar me balona blu dhe rozë.

Gruaja mund të dëgjohet duke thënë: “Jo një vajzë tjetër”.

Ajo më pas tërhoqi një pankartë dhe iku nga aty dhe la mysafirët vetëm. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Brekë prezervativë: A do të donit ta shihni partnerin në shtrat me këto? (Video)

Fun
Prej nga është gjeldeti? Nuk mund ta besoni se si e quajnë në vende të ndryshme!

Prej nga është gjeldeti? Nuk mund ta besoni se si e quajnë në vende të ndryshme!

Fun
Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Do të çuditeni kur të mësoni për çmimin e këtij hamburgeri në Filadelfia

Interesante
A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

A mund ta gjeni pataten që fshihet në mesin e këtyre arinjve?

Fun
Kalo në kategori