Një video qesharake e një gruaje që reagon pasi pranon porosinë nga marka Skims e Kim Kardashian është bërë viral në TikTok.

Postimi u krijua nga Adria Barich, një përdoruese e TikTok me qendër në Nevada e cila krijon video komedi.

Ajo e përshkruan veten si “pak italiane dhe një tërësi shumë argëtuese”, duke i kujtuar shikuesit se ajo është në aplikacion për të qeshur.

@adriabarichsince no one said it: 〰️ #fyp #foryou #BoseAllOut #skims #shapewear #bodypositivity @skims @skimsbykimkardashian @kimkardashian.westt♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

Ajo e fillon videon duke thënë, “Kjo video është vetëm për Kim Kardashian dhe vetëm për Kim Kardashian”. Më pas shohim Barich që shfaqet në kamera duke veshur një palë Skims, të brendshme me bel të lartë, të cilat duket se nuk i japin asaj rezultatin e pritur.

Ajo komenton, “Çfarë është kjo? Mendova se SKIMS duhej të më theksonte format, jo ‘Winnie Pooh’ të veshur me të brendshme shumë të vogla”.

Ndërsa vazhdonte të komentonte të brendshmet në formën më qesharake të mundshme, video e saj deri më tani ka arritur 8.8 milion shikime. /Telegrafi/