LAJMI I FUNDIT:

Reagimi në kohë i Spinazzolas, në momentin që Jorginho shënon penalltinë fitues për Italinë

Reagimi në kohë i Spinazzolas, në momentin që Jorginho shënon penalltinë fitues për Italinë

Gruaja e Leonardo Spinazzolas tregoi reagimin e mbrojtësit të Romës në momentin që Jorginho shënoi penalltinë fituese për Azzurrët.

Reklama

Mbrojtësi po shikonte ndeshjen nga shtëpia pasi përfundoi një operacion të tendinit të Akilit të hënën.

I futur në mes të lojtarëve të Italisë dhe këndonte për kalimin në finale të Euro 2020 – tifozi e zuri në befasi Verratin që mbeti i stepur
Lexo po ashtu I futur në mes të lojtarëve të Italisë dhe këndonte për kalimin në finale të Euro 2020 – tifozi e zuri në befasi Verratin që mbeti i stepur

28-vjeçari pësoi një dëmtim të rëndë në çerekfinalet e Euro 2020 kundër Belgjikës dhe do të mbetet jashtë fushe për gjashtë muaj.

Lojtarët italianë ia dedikuan fitoren atij, ndërsa ‘Spina’ festonte nga shtëpia.

E ngatërroi me tifoz, Bonucci u ndalua nga sigurimi - por situata përfundoi me një përqafim
Lexo po ashtu E ngatërroi me tifoz, Bonucci u ndalua nga sigurimi - por situata përfundoi me një përqafim

Mbrojtësi bërtiti ‘Grazie, Grazie’ dhe ‘Vamos’ ndërsa festonte me fëmijët e tij dhe postoi videon e reagimit të tij në Instagram.

Spinazzola pritet të fluturojë për në Londër të dielën për të parë finalen nga tribunat në Wembley. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Bundesliga
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
Asistim fantastik nga Shaqiri, ylli kosovar vendimtar në fitoren e Chicagos

Asistim fantastik nga Shaqiri, ylli kosovar vendimtar në fitoren e Chicagos

Ndërkombëtare
Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Ligat tjera
Kalo në kategori