LAJMI I FUNDIT:

Rama pyet Luizin nëse martesa me Kiarën është reale apo për spektakël

Rama pyet Luizin nëse martesa me Kiarën është reale apo për spektakël

Fama e Luiz Ejllit ka përfshirë pothuajse të gjithë dhe fituesi i Big Brother VIP Albania 2 po vazhdojnë të jetë i pranishëm në shumë dalje publike dhe intervista.

Reklama

Së fundmi, edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ftoi këngëtarin në një ‘podcast’ bashkë me kryetarin e sapo zgjedhur të Shkodrës, Benet Beci.

Mes një interviste që Rama i bëri Luizit për gjithë rrugëtimin e tij, kryeministri e pyet gjithashtu për martesën me moderatoren dhe ish-banoren e BBVA 2, Kiara Titon.

Foto: Edi Rama/Facebook

Një ceremoni martesore mes Luizit dhe Kiarës u zhvillua në natën finale të BBVA dhe kurorëzimi i tyre u bë nga i pari i Tiranës, Erion Veliaj.

Dhe Rama e pyeti nëse martesa e tyre ishte reale, apo sa për spektakël.

U tha se ndikoi në fitoren e Benet Becit në Shkodër - Edi Rama, Luizit: Rrezik edhe për mua nëse më kishe dalë përballë
Lexo po ashtu U tha se ndikoi në fitoren e Benet Becit në Shkodër - Edi Rama, Luizit: Rrezik edhe për mua nëse më kishe dalë përballë

“Një gjë dua të di unë, kjo martesa sa dole nga aty është reale apo vazhdim i spektaklit, po pyes se thash larg qoftë se këtë e ka organizuar Lali (Erion Veliaj) se do patjetër të martonte Luizin, urojë të trashëgohesh dhe të kesh një martesë sa më të lumtur”, i tha Rama.

Foto: Edi Rama/Facebook

“Unë nuk e di si i ke punët me Lalin, por është reale, më erdhi keq që nuk ishe”, u përgjigj Luizi.

Në këtë intervistë, Rama me dy të ftuarit e tij foli edhe për ndikimin që Luizi pati në fushatën e Becit në Shkodër. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime - Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

Magazina
Kalo në kategori