LAJMI I FUNDIT:

Qendra e Mjekësisë Familjare në Hajvali mbyllet deri më 26 qershor për shkak të renovimit

Qendra e Mjekësisë Familjare në Hajvali mbyllet deri më 26 qershor për shkak të renovimit

Qendra e Mjekësisë Familjare në Hajvali në një njoftim për media ka bërë të ditur se do të jetë e mbyllur për shërbime deri më datën 26 qershor.

Siç thuhet në njoftim, mbyllja do të bëhet për shkak të renovimit, transmeton Telegrafi.

“Të nderuar qytetarë, ju njoftojmë se Qendra e Mjekësisë Familjare në Hajvali është duke u renovuar dhe për këtë arsye kjo qendër do të jetë e mbyllur për shërbime mjekësore deri më 26.06.2023”, thuhet në njoftim,

Më tej, kjo qendër ka kërkuar mirëkuptimin e qytetarëve për mbylljen.

“Kërkojmë mirëkuptimin e qytetarëve të Hajvalisë dhe njëherit i njoftojmë se shërbimet mjekësore mund t’i marrin në QMF-në e re në Veternik ose në qendrat tjera të mjekësisë familjare deri në datën e lartëcekur”, theksohet më tej. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
“Mesazhi ishte i qartë, lufta është afër”, ekspertët komentojnë samitin 'Ukraina – Evropa Juglindore': Nuk u mbajt rastësisht në Tiranë

“Mesazhi ishte i qartë, lufta është afër”, ekspertët komentojnë samitin 'Ukraina – Evropa Juglindore': Nuk u mbajt rastësisht në Tiranë

Siguri
Kush e ruajti Zelenskyn në Tiranë? Nga snajperët te agjentët e RENEA-s

Kush e ruajti Zelenskyn në Tiranë? Nga snajperët te agjentët e RENEA-s

Lajme
“Është goditur se është ulë pa i thënë ulu”, ish-hetuesi i Policisë komenton videon ku Radoiçiqi grushton një person

“Është goditur se është ulë pa i thënë ulu”, ish-hetuesi i Policisë komenton videon ku Radoiçiqi grushton një person

Siguri
Rasti “Veteranët”, dëshmitari thotë se bukëpjekësit pranë shtabeve të UÇK-së janë konsideruar si veteranë luftëtarë

Rasti “Veteranët”, dëshmitari thotë se bukëpjekësit pranë shtabeve të UÇK-së janë konsideruar si veteranë luftëtarë

Drejtësi
Çka deklaroi para gjykatës gruaja që e goditi për vdekje 26-vjeçarin në Prishtinë

Çka deklaroi para gjykatës gruaja që e goditi për vdekje 26-vjeçarin në Prishtinë

Drejtësi
Projektligji për shëndetin riprodhues, Reshitaj: Mund të ketë martesa mes vëllait e motrës

Projektligji për shëndetin riprodhues, Reshitaj: Mund të ketë martesa mes vëllait e motrës

Sociale
Kalo në kategori