Kayleigh Ann Amison nuk është penduar që vendosi një kamerë vëzhgimi në dhomën e saj të ndenjjes.

Reklama

Domethënë, kështu ka arritur të shohë se çfarë bëjnë qentë e saja kur nuk është në shtëpi dhe skena e ka bërë të qeshë deri në lot, ndaj e ka shpërndarë në TikTok, ku është bërë virale.

Dy qentë ulen të qetë në divan në fillim. Megjithatë, qeni Ruby befas fillon të vrapojë me mikun e saj Richmond me shpejtësi të plotë dhe më pas vrapon përsëri në skajin tjetër të divanit.

Ai përsërit sulmin e tij disa herë, dhe Richmond përpiqet të pretendojë se nuk e shqetëson atë edhe pse ai është dukshëm i mërzitur.

Reklama

“Ata nuk mërziten kurrë. Nuk e di se çfarë është më qesharake – Ruby me sulmet e saj apo Richmond, që rri pa lëvizur”, ka shkruar britanikja me videon, e cila për dy ditë ka mbledhur më shumë se 800 mijë shikime dhe 73 mijë pëlqime. /Telegrafi/

Reklama
@kayleighannamison Never a dull moment 😭 I don’t know what’s funnier? Ruby with the zoomies or Richmond who’s just sitting there getting jumped on repeatedly without even trying to move 😭 I love them so much 😭🤣❤️ #daschundsoftiktok #sausagedog #zoomies ♬ original sound – Kayleigh Ann Amison