LAJMI I FUNDIT:

Profesori kreu eksperimentin me sukses, feston me gjestin e veçantë dhe bëhet yll në internet (Video)

Profesori kreu eksperimentin me sukses, feston me gjestin e veçantë dhe bëhet yll në internet (Video)
Reklama

Është përhapur me shpejtësi në internet, gjesti që ka bërë një profesor i paemëruar nga Singapori, pasi që ka kryer me sukses një eksperiment.

Mësimdhënësi ka krijuar pozitën e njohur si dab, teksa të pranishmit kanë nisur të qeshin të entuziazmuar, transmeton Telegrafi.


“Libri është më i rëndë se fleta dhe do ta tërheqë atë me vete kur të bie”, ka thënë ai, para se të numëronte deri në tre.

Rasti është pëlqyer shumë në rrjetin social, ndërsa e ka shndërruar atë në një yll interneti.

“Ky është komunikim si duhet, në sytë e tij po tregon se do të mësojë”, si dhe “nxënësit kurrë nuk do ta harrojnë atë”, janë dy nga komentet e shumta. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

I pastrehu në Itali fitoi 37 mijë euro në lotari, nuk mund të tërhiqte paratë për shkak të dokumenteve të skaduara – megjithatë autoritetet e ndihmuan

Interesante
Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Pamje horror - burri ndjeu se familja e tij po vëzhgohej nga dikush, më pas zbuloi përmes kamerave diçka që nuk do ta besonte kurrë

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori