COOP Italia ofron një gamë të gjerë produktesh origjinale italiane dhe të cilësisë më të lartë. Këto janë top produkte dhe shumë të sigurta.

COOP Italia janë shumë transparent dhe ofrojnë ushqime të shëndetshme, andaj mjafton të shkoni në Super Viva, t’i gjeni këto produkte dhe t’i zgjedhni ato me përbërësit tuaj të parapëlqyer. Ndër produktet e shumta të ofruara nga COOP, ne ju sugjerojmë t’i provoni disa nga shumë ushqime, nëse nuk i keni provuar ende.

Ushqimet e detit të ofruara nga COOP janë të freskëta dhe të sigurta për konsumim. Ju mund të gjeni të konzervuara file peshku me vaj ulliri dhe tuna për një vakt të shpejt. Për një drekë të shijshme mund të gjeni karkaleca të ngrirë që mund të përgatiten lehtë dhe shpejt edhe në mikrovalë, dhe t’i kombinoni me pasta. Ndërsa për një darkë përfekte dhe të veçantë, mund të kombinoni fruta deti COOP me rizoto ose pasta.

COOP ofron zgjedhje edhe për vegjetarianët ose për rastet kur dëshironi një vakt pa mish. Ju mund të gjeni burger vegjetarian që përgatitet lehtë dhe shpejt. Gjithashtu, COOP ofron dhe pica margarita autentike italiane të ngrira, të cilat janë të gatshme brenda pak minutave. Ato mund të jenë pica margarita normale dhe pica pa gluten për persona që dëshirojnë ushqim më të shëndetshëm.

Pas vakteve të shijshme, një çokollatë e mirë ju plotëson por jo ato të mbushura me sheqer ose ngjyrues artificial. COOP ofron shumë lloje të çokollatave natyrale, duke filluar nga çokollatat e shijshme me qumësht e pa sheqer të shtuar, çokollatat me lajthi e deri te ato të zeza dhe organike, të cilat janë të pasura me hekur dhe sjellin benefite të shumta për shëndetin tonë.

COOP Italia sjell për ne dhe shumë produkte tjera ushqimore të shijshme dhe të shëndetshme. Mos i leni pa i provu!

(artikull i sponsorizuar)