LAJMI I FUNDIT:

Prezantueset Kadrie Canolli dhe Erza Brahushi shkëlqyen gjatë një muaji në “Dueli Botëror”

Prezantueset Kadrie Canolli dhe Erza Brahushi shkëlqyen gjatë një muaji në “Dueli Botëror”
Foto: Screenshot/Instagram

“Dueli i Botërorit” përgjatë një muaji ka sjell te shikuesit materiale të shumta rreth Kampionatit Botëror “Katar 2022”.

Reklama

Emisioni i sportit, që u bë për secilin dritarja kryesore në këtë Kampionat Botëror, solli analiza e diskutime mbi ndeshjet që u zhvilluan nga dita e parë deri tek finalja.

Nën drejtimin e Kadrie Canollit, Erza Brahushit dhe Ndrec Gjonajt, emisioni “Dueli Botëror” në Radio Televizionin Dukagjini mblodhi në një vend po ashtu panelistë të fushave të ndryshme.

Padyshim se gjatë kësaj kohe vëmendje të madhe morën edhe moderatoret: Kadrie Canolli dhe Erza Brahushi – të cilat shkëlqyen në secilën dalje të tyre.

Të gjitha lajmet nga Dueli Botërorit
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dueli Botërorit

E përveç prezantimit dhe bisedave me të ftuarit, ato u komentuan edhe për paraqitjet e jashtme.

Paraqitjet e tyre, bukuria dhe sharmi sigurisht që morën shumë komente pozitive nga shikuesit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori