LAJMI I FUNDIT:

Pozuan shumë pranë valëve të rrëmbyeshme, nusja mbeti me këmbë të thyer (Video)

Pozuan shumë pranë valëve të rrëmbyeshme, nusja mbeti me këmbë të thyer (Video)

Të gjithë duan ta kenë një fotografi të përkryer nga pushimet, aq më shumë kur janë në muajin e mjaltit.

Të porsamartuarit Marelize dhe Ryan Dreyer, po pozonin në një bregdet të Afrikës së Jugut, kur u përfshinë nga një valë e rrëmbyeshme, transmeton Telegrafi.


Për pasojë, britanikes 25-vjeçare i ka ngecur këmba mes dy gurëve, duke ia dislokuar nyjën dhe thyer ashtin në dy pjesë.

Lëndime ka marrë edhe bashkëshorti i saj një vit më i vjetër, i cili u rrëzua disa herë teksa po e ndihmonte atë të nxirrte këmbën nga gurët.

Tani që gjendja e saj është nën kontroll, Marelize ka kërkuar që të mos rrezikohet për fotografi, pasi gjërat mund të kenë përfundime edhe më të këqija. /Telegrafi/