Ndërkohë që po i shijon pushimet në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe, Arta Nitaj ka bërë bujë me imazhet e publikuara në rrjetet sociale.

Ajo ka ardhur me poza tërheqëse gjatë këtyre ditëve duke ngacmuar imagjinatën e gjinisë së fortë dhe njëherësh duke vënë në plan të parë bukurinë e saj.

Porse një fotografi e realizuar në një prej plazheve të atjeshme, në të cilën modelja ka pozuar me bikini ka nxitur fantazinë e të gjithëve.

Të tjera poza joshëse nga pushimet luksoze të Arta Nitajt në Dubai Të tjera poza joshëse nga pushimet luksoze të Arta Nitajt në Dubai

Bukuroshja shfaqet e ulur në një luhatëse duke vënë në plan të parë figurën mahnitëse trupore, ndërkohë që ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime për pak orë.

Arta, e cila ka ndjekur një karrierë si modele, aktore dhe prezantuese, së fundmi është përfolur edhe për përfshirje në politikë. /Telegrafi/