0Shares

Shpejtësia e përgatitjes dhe shija e përsosur do t’ju befasojnë menjëherë!

Për 2 minuta

E thjeshtë

Për një person

PËRBËRËSIT:

2 banane

200 gr mjedra (apo pemë të tjera sipas dëshirës).

  1. Bananet e ftohura mirë grini në rrathë të vegjël dhe futni në blender, shtoni mjedrat e ftohura dhe përzieni.
  2. Përbërjen e krijuar qiteni në gota për akullore dhe sipas dëshirës zbukuroni me gjethe të freskëta mente, shurup mjedre dhe me fruta arrore të grira imët.

Kjo është e gjitha! Ju bëftë mirë! /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)