LAJMI I FUNDIT:

Po inspektonte pajisjet e alpinizmit, i riu rrëzohet nga 10 metra lartësi në tokë, shpëton mrekullisht (Video, +18)

Po inspektonte pajisjet e alpinizmit, i riu rrëzohet nga 10 metra lartësi në tokë, shpëton mrekullisht (Video, +18)

Punonjësi i një qendre të adaptuar të alpinizmit është me fat që është gjallë, pasi është rrëzuar në tokë nga 10 metra lartësi pasi nuk kishte bartur me vete litarin e sigurisë.

Reklama

26-vjeçari po inspektonte pajisjet në fund të ditës, kur u rrëzua me fytyrë në tokë nga 10 metra lartësi, transmeton Telegrafi.

Pamjet amatore të publikuar më poshtë, shfaqin të riun i cili në një moment rrëshqet dhe rrëzohet në tokë.

I riu i identifikuar vetëm si Huang, ishte ngjitur për të kontrolluar pajisjet, por në një moment rrëshqiti dhe përfundoi në tokë dhe atë në prezencë të punëtorëve tjerë.

Por është interesant se si një koleg i tij vrapon për ta kapur, por dështon. Si rezultat i rrëzimit ai ka mbetur pa vetëdije, por pasi u dërgua me urgjencë në spital, gjendja e tij shëndetësore u stabilizua dhe është jashtë rrezikut për jetë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Forcat speciale të ukrainasve shkatërrojnë konvojin me mjete ushtarake të rusëve

Forcat speciale të ukrainasve shkatërrojnë konvojin me mjete ushtarake të rusëve

Evropa
Kremlinit po i mungojnë ushtarët, me reklamën e fundit tentojnë të joshin të rinjtë duke u premtuar prona në Ukrainë

Kremlinit po i mungojnë ushtarët, me reklamën e fundit tentojnë të joshin të rinjtë duke u premtuar prona në Ukrainë

Evropa
Filmohet aksidenti rrëqethës në Itali, çifti nga Zvicra digjet për së gjalli brenda Ferrari-it

Filmohet aksidenti rrëqethës në Itali, çifti nga Zvicra digjet për së gjalli brenda Ferrari-it

Evropa
Si po e shfrytëzojnë bandat suedeze Spotify për të pastruar paratë?

Si po e shfrytëzojnë bandat suedeze Spotify për të pastruar paratë?

Evropa
Ministria Britanike e Mbrojtjes: Flota ruse në Detin e Zi është mposhtur

Ministria Britanike e Mbrojtjes: Flota ruse në Detin e Zi është mposhtur

Evropa
Numri i pushtuesve rusë të vdekur shkon në 279,440 - Ukraina publikon edhe humbjet e pajisjeve ushtarake të Rusisë

Numri i pushtuesve rusë të vdekur shkon në 279,440 - Ukraina publikon edhe humbjet e pajisjeve ushtarake të Rusisë

Botë
Kalo në kategori