LAJMI I FUNDIT:

Pija misterioze e përgatitur për Djokovicin gjatë gjysmëfinales në Paris Masters u bë virale në rrjetet sociale

Pija misterioze e përgatitur për Djokovicin gjatë gjysmëfinales në Paris Masters u bë virale në rrjetet sociale

Gjysmëfinalja e Paris-Bercy Masters 1000 mes Novak Djokovic dhe Stefanos Tsitsipas la një imazh të diskutueshëm që është bërë viral në rrjetet sociale.

Në setin e tretë, kur forca e Djokovicit po binte, ai kërkoi një pije nga bankina e tij, e vendosur në njërën skaj të fushës.


Ulysses Badio, fizioterapisti i tij, filloi ta përgatiste në tribuna pa e kuptuar që një tifoz po e filmonte.

Trajneri fizik Marco Panichi, i cili vuri re se po filmoheshin, paralajmëroi kolegun e tij që të fshihte situatën në fjalë.

Një vajzë e cila qëndron rreth fushës për të mbledhur topa, mori pijen dhe ia dorëzoi lojtarit.

Rrjetet sociale janë mbushur tashmë me kritika për mungesën e transparencës nga ekipi i Djokovicit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Ndërkombëtare
Hummels shpërthen keq ndaj trajnerit të Dortmundit para finales me Real Madridin

Hummels shpërthen keq ndaj trajnerit të Dortmundit para finales me Real Madridin

Liga e Kampionëve
Kyle Walker shpjegon pse futbollistët mbulojnë gojën ndërsa flasin mes vete

Kyle Walker shpjegon pse futbollistët mbulojnë gojën ndërsa flasin mes vete

Premier League
Hansi Flick 'i beson' yllit 21-vjeçar të Barcelonës më shumë se Gavit

Hansi Flick 'i beson' yllit 21-vjeçar të Barcelonës më shumë se Gavit

La Liga
Flick e ndalon Barcelonën të shesë një lojtar pavarësisht ofertës 50 milionëshe

Flick e ndalon Barcelonën të shesë një lojtar pavarësisht ofertës 50 milionëshe

La Liga
I veçuar nga të tjerët shkaku i gripit dhe me shumë gjasa do ta humb vendin e titullarit në finale - Real Madridi nuk e la heroin e tyre të stërviste me shokët

I veçuar nga të tjerët shkaku i gripit dhe me shumë gjasa do ta humb vendin e titullarit në finale - Real Madridi nuk e la heroin e tyre të stërviste me shokët

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori